Asansör Montaj Aşamasında İş Güvenliği Prosedürlerine Uygun Bir Şekilde Yapılmaktadır.

montaj aşamalarındaki asansörleri iş ve asansör güvenliği talimatlarına uygun şekilde projelendirdiği montajları gerçekleştirir. Montajını gerçekleştirdiği asansörlerin standartlar çerçevesinde garantisini sağlamaktadır.

Ege35 asansör  alanında uzman ekiplerle çalışmaya azami gayret gösterir, çalışanlarımızı görev aldıkları alanlarda sıkı bir eğitime tabi tutarız. Asansör montajı, asansör kullanımına başlamadan önceki en önemli safhalardan biridir. Proje aşamasındaki işler, montaj ekibiyle yapılan istişarelerle en güvenilir sistem belirlenir, projeye müşteri ve idari birim onayları alındıktan sonra montaj işlemi gerçekleştirilir.

Montaj işlemi tamamlanan asansörler, firma bünyemizde görev alan son kontrol mühendisleri tarafından detaylıca incelenmektedir. Projede belirtilen maddelerde istisnasız onay alınan projeler, müşteri teslim tutanağı ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Asansörde güvenlik en önemli unsurdur. Konun bilincinde olan ekibimiz ve yönetimimiz #Ege35 Asansör’ün güvenilir hizmetlerinden istifade etmeye sizleri de davet etmektedir.

Yüksek kapasiteli asansörler, yüksek ehemmiyet ve dikkat gerektirir. Montajı planlanan asansörlerin, ürün tedarik sürecinde, alanında üretim yapan kurumlara geliştirilen projede kullanılmak istenilen ürünlerin teknik detayları en ince ayrıntısına kadar aktarılır.

Teknik çalışmalar sonucu, kullanıcıya özel üretilen asansör ekipmanları, montajda yetkili mühendis ve teknikerlere iletilir. Son kontrol aşamasına kadar gelişen süreçler idari ve son kontrol departmanı tarafından sürekli takip edilir.

Böylelikle kişiye özel asansörünüz, en güvenilir şekilde kullanıma kazandırılmış olur. Ege35 Asansör sizlere özel hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.