Asansör Tasarımı ve çevre ile Uyumlu Modernizasyon; Asansörleriniz yaşlanmaya başladıysa, sürekli arıza ile karşılaşıyorsanız, estetiğe önem veriyorsanız, asansörünüzü güvenli ve konforlu bir hale getirmenin çözümü revizyondur.

Bu sebeple kullanmakta olduğunuz asansörünüzün, standartlara uygun olup olmadığını tespit ettirmeniz, güvenilir asansör kullanımı için önemlidir. Firmamız, asansörlerinizin günümüz standartlarına uygunluğunu ücretsiz olarak denetlemekte ve sonucu size bir rapor halinde sunmaktadır. Bu hizmetimizden istifade etmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Ege35 Asansör olarak;  size en uygun çözümleri sunmaktadır. Revizyona başlamadan önce; tarafımızca yapılması gerekenlerin bilinmesi ve netleştirilmesi amacı ile detaylı bir rapor hazırlanmaktadır. Asansörün en ince detayına kadar incelenip planlamalar yapılmakta ve sizlere yapılacaklar teklif olarak sunulmaktadır.

Uzman ve deneyimli teknik personelimiz, müşterilerimizin bu ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak asansör revizyonunu gerçekleştirmektedirler.